Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Závod míru nejmladších

10 května 16:00 - 17:00

Dne 10. května opět zavítá mezinárodní peleton více než 160 mladých cyklistů z šestnácti zemí do Moravské Třebové, aby se postavili na start druhé etapy 48. ročníku Závodu míru nejmladších. Slavnostní zahájení s oblékáním dresů nejlepších cyklistů po první etapě proběhne na náměstí před radnicí v 15:50 hodin. Po zahájení starostou města bude v 16:00 hodin proveden slavnostní start závodu.

Peleton cyklistů odjede z náměstí ulicí ČSA, Olomouckou  do Linhartic, kde bude před závodem Rehau v 16:15 hodin proveden ostrý start závodu. Cyklisté projedou Linhartice, před Rozstáním odbočí na Moravskou Třebovou. Zde ve stoupání na kopci „Hamperk“, je první vrchařská prémie. V Moravské Třebové projedou ulicemi Jevíčská, Dvorní a pojedou na Útěchov. Od 14:00 do 16:00 hodin bude provoz na náměstí před radnicí omezen. Výjezd bude umožněn ulicemi Cechovní, Hvězdní a Bránská.

Z důvodu bezpečnosti cyklistů a ostatní dopravy, bude po dobu průjezdu peletonu cyklistů, od 16:15 hod do 16:40 hod. ostatní silniční provoz v uvedené trase zastaven. Obracíme se na občany, aby v této době neparkovali v trase závodu auta. Děkujeme. Přijďte povzbudit mladé cyklisty v jejich zápolení.

Pořadatel

TJ cykloklub Jevíčko

Místo konání

náměstí T. G. Masaryka
náměstí T. G. Masaryka
Moravská Třebová, 571 01
+ Google Mapa
Přejít nahoru